Junta del CB Vilassar de Mar

  • Presidenta: Montse Reig
  • Vicepresident pimer: Jorge Alcaraz
  • Vicepresident segon: Pere Godall
  • Secretari: Jordi Plandolit
  • Vicesecretària: Jordi Millaruelo
  • Tresorer: Rosana Reyes
  • Vocals: Héctor Costas, Moisés Delaviuda, David Pinto, Jordi Gómez, Albert Perera.

Administració

  • Secretària: Sònia Alegre
  • Coordinació general: Manel Navarro

Coordinació esportiva

  • Coordinació de júnior a sènior: Javier Bravo
  • Coordinació de mini a cadet: Carles Orozco
  • Coordinació de l’Escola de Bàsquet: Marc Capdevila

Àrees i comissions

  • Àrea Esportiva: Jorge Alcaraz (coordinador), Moisés Delaviuda, David Pinto.
  • Àrea Financera: Rosana Reyes (coordinadora), Jordi Gómez.
  • 
Àrea Social i de Relacions Institucionals: Jordi Millaruelo (coordinador), Montse Reig.
  • 
Àrea de Màrqueting i Comunicació: Pere Godall (coordinador), Héctor Costas Jordi Plandolit.
  • Comissió de Publicitat: Jordi Millaruelo (coordinador), Jordi Plandolit.

Partits

  • Delegada de camp i responsable de taules: Meritxell Font

Entrenadors/es

        • Equips femenins
          Premini: Lidia Moreno (ajudant: Anna Soler)
          Mini negre: Cristina Oñate (ajudant: Laia Badenas)
          Mini verd: Anna Soler (ajudant: Lidia Moreno)
          Infantil negre: Carles Orozco (ajudants: Pere Salamó, Alba Corbalán)
          Infantil verd: Marina Ramos
          Cadet: Albert Oñate
          Sots21: Andreu Lahoz
          Sènior: Javier Bravo
          Veteranes: Manel Navarro
        • Equips masculins
          Pre-mini negre: Àlex Rocher  (ajudant: Luca Beretta)
          Pre-mini verd: Alba Corbalán
          Mini negre: Jordi López (ajudant: Albert Oñate)
          Mini verd: Núria Yela
          Pre-Infantil: Mireia Palos
          Infantil negre:
          Infantil verd: Mireia Palos
          Cadet: Aaron Guerra
          Júnior:Yannick Chaudron
          Sots21:Aaron Guerra
          Sènior: Agustí Galo  (ajudant: Jordi Prado)

Delegats/es dels equips

      • Equips femenins
        Mini A: Pilar Calvo
        Mini B: Josep García
        Mini C: Mireia Miralles
        Infantil A: Miquel Moreno
        Infantil B: Carme Campoy
        Cadet: Oriol Vergés
      • Equips masculins
        Premini A: Miquel Giner
        Premini B: Francesc Nieto
        Mini A: Pilar Alriols
        Mini B: Laura Ramírez
        Pre-Infantil: Jordi Jané
        Infantil: Jordi Serrat
        Cadet: César Beretta
        Júnior: Gonzalo Díez