Junta del CB Vilassar de Mar

  • Presidenta: Montse Reig
  • Vicepresident pimer: Jorge Alcaraz
  • Vicepresident segon: Pere Godall
  • Secretari: Jordi Plandolit
  • Vicesecretària: Jordi Millaruelo
  • Tresorer: Rosana Reyes
  • Vocals: Héctor Costas, Moisés Delaviuda, David Pinto, Jordi Gómez, Albert Perera.

Administració

  • Secretària: Sònia Alegre
  • Coordinació general: Manel Navarro

Coordinació esportiva

  • Coordinació de júnior a sènior: Javier Bravo
  • Coordinació de mini a cadet: Carles Orozco
  • Coordinació de l’Escola de Bàsquet: Marc Capdevila

Àrees i comissions

  • Àrea Esportiva: Jorge Alcaraz (coordinador), Moisés Delaviuda, David Pinto.
  • Àrea Financera: Rosana Reyes (coordinadora), Jordi Gómez.
  • Àrea Social i de Relacions Institucionals: Jordi Millaruelo (coordinador), Montse Reig.
  • Àrea de Màrqueting i Comunicació: Pere Godall (coordinador), Héctor Costas Jordi Plandolit.
  • Comissió de Publicitat: Jordi Millaruelo (coordinador), Jordi Plandolit.

Partits

  • Delegada de camp i responsable de taules: Meritxell Font

Entrenadors/es

        • Equips femenins
          Pre-mini: Roser Giménez – Sònia Gonzalez
          Mini: Anna Soler – Marina Barba
          Pre-infantil: Cristina Oñate – Aarón Guerra – Mar García – Omar Kella – Genona Yue Vergés
          Infantil: Berta Gibert – Santos
          Cadet: Javier Bravo
          Junior: Pere Salomó
          Veteranes: Manel Navarro
        • Equips masculins
          Pre-mini: Edu Francisco – Sofía Zaragoza
          Mini Taronja: Marina Ramos – Paula Olmos
          Mini verd: Alba Corbalan – Núria Llinares
          Mini negre: Jordi López – Roser Giménez
          Pre-Infantil: Albert Oñate – Xavi López – Luca Beretta
          Infantil negre: Manel Navarro
          Cadet: Aarón Guerra – Cristina Oñate
          Sots21: Yannick Chaudron – Xavi Bravo
          Sènior: Agustí Galo – Jordi Prado

Delegats/es dels equips

      • Equips femenins
        Pre-mini:
        Mini:
        Pre-infantil:
        Infantil:
        Cadet:
        Junior:
        Veteranes:
      • Equips masculins
        Premini:
        Mini Taronja:
        Mini Verd:
        Mini Negre:
        Pre-Infantil:
        Infantil Negre:
        Cadet:
        Sots21:
        Sènior: